Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komunia skończyła się w sądzie, bo gościom nie smakowało jedzenie. Jest wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2019 r. o 21:45 Powrót do artykułu
Babo nie umiesz ugotowac rosolu? Komunia w lokalach i njeszcze sadu. Ksieza organizujcie przyjecia pod kosciolami. Tak bylo kiedys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak kończą ROSZCZENIOWCY . .... roszczenie .... roszczenie .... nie popuszczę ! .... roszczenie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu trafiła Grażyna na Janusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje że babsztyl dostanie za swoje jak należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim zechcesz komuś dopiec, użyj ostatniej szarej komórki w mózgownicy i zobacz do jakiego "miejsca" przypisane są rejestracje LCH, gamoniu wielkomiejski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawiść do ludzi wierzących az przebija przez te komentarze! byliście na tym przyjęciu? znacie tych ludzi? wiecie na pewno że stać ich było na takie wystawne przyjecie? a może się po prostu przeliczyli i nie mieli? wiem że regularnie do kościoła chodza i sa wierzące osoby i patrioci! a sąd im jeszcze przywalil kare co nie wpłynie dobrze na ich ekonomie! na tym ucierpią tylko dzieci a ten od knajpy na pewno już swoje zarobil na innych, ale Polakowi nie odpuści! to jest wlasnie mowa nienawiści do katolikow i Polaków! a zaraz pojdziecie do spowiedzi swietej i trzeba będzie przez bogiem się pokłonić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty  z osiedla" chyba bóg nalezaloby pisać z dużej litery, za grosz nie masz szacunku dla naszego Stwórcy ale co tam ważne żeby jezorem pomielic. Trochę za mało Sad ukarał, kara musi być dotkliwa i Odstraszając, mam nadzieje ze właściciel skrupulatnie wyliczyl swoje  straty do procesu cywilnego. Bydło nie może być bezkarnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... proste, niczego nie nauczyli rodzice skoro obie z siostrą skakaly jak pchły na nitce do restauratora,a gdzie jest Kościół? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he, he he he Kościół  ? "wolne żarty skasował tych " biedulkow" na tzw komunii i jego chata skraja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam pracuję w gastronomii. Nie do pomyślenia jest fakt, że ktokolwiek wymaga zwrotu pieniędzy za osobę, czy osoby, które nie dotarły na imprezę. W naszej restauracji szykuje się dania na konkretną liczbę gości. Nie ma mrożonek, wszystko szykuje się na świeżo. Co restauracja ma zrobić z resztą jedzenia? Przecież to jest koszt. Zachowanie tej kobiety jest skandaliczne, ale znam takie historie, że nie zdziwi mnie już nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się pochwalić skad ty jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten " z osiedla" to trol widać gołym okiem nie ma co z nim polemizowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nienawiść do ludzi wierzących az przebija przez te komentarze! byliście na tym przyjęciu? znacie tych ludzi? wiecie na pewno że stać ich było na takie wystawne przyjecie? a może się po prostu przeliczyli i nie mieli? wiem że regularnie do kościoła chodza i sa wierzące osoby i patrioci! a sąd im jeszcze przywalil kare co nie wpłynie dobrze na ich ekonomie! na tym ucierpią tylko dzieci a ten od knajpy na pewno już swoje zarobil na innych, ale Polakowi nie odpuści! to jest wlasnie mowa nienawiści do katolikow i Polaków! a zaraz pojdziecie do spowiedzi swietej i trzeba będzie przez bogiem się pokłonić!
 Jest taka zasada - nie stać Cię na "wystawne przyjęcie" to nie rób. Można zorganizować uroczysty obiad w domu i też jest dobrze, więc nie próbuj w jakiś naciągany sposób tłumaczyć chamskiego i prostackiego zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla bydła nie robi się przyjęć w lokalu tylko w chlewie!!!
 Taaaa. Powinieś też być w tym chlewie i wychłeptać to co podadzą- może zostawili jacyś "porządni goście". Czyli "m...da w kubeł" i nie narzekać co "pajstwo" rzucą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychleptac? Jaki piekny jezyk pewnie rodzina Sylwii. Nie o smak czy gust tu chodzi   bo z gustami się nie dyskutuje, problem w wychowaniu i zachowaniu a Sylwii wyraźnie brakuje. A gdyby rzeczywiście posiłek był  niesmaczny to jedynym rozwiazaniem jest przywalic w mordę restauratorowi? No tak by wypadało czyli po chrzescijansku i po katolicku  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie myślę, myślę i myślę i nie ogarniam chyba za trudne dla mnie, Sad przywalil Sylwii 1000 zł grzywny, jeżeli miała adwokata to ten przytulił tez ze dwa koła, w międzyczasie oskarzala restauratora, jak wynika z artykułu bez powodzenia bo Sad utrzymał w mocy postanowienie Prokuratury o niepopelnieniu przez niego przestępstwa sama chyba tego nie potrafiła zrobić zajął się tym prawnik więc też nie pogardzll pięcioma stowkami itd, itd.. Matematyka prosta zamiast zadać 90 dych wyplula około 3.500 zł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebana Karyna współczuję facetowi od restauracji, mam nadzieję że dzięki tej pustej prostaczce Facet będzie miał dość oryginalna reklamę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była badana przez psychitre? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na mój gust to ten Restaurator przemiele Ja na małe kawałeczki,  trzymam Jego strone, cóż takie są madki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
> wydać nie zjedzony posiłek Autorze, ale wiesz (do szkoły zapewne chodziłeś), że piszemy „niezjedzony”? Jakby co, to na j. polskim była omawiana taka zasada, dotycząca pisowni „nie” z przymiotnikami. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...